Pakiet usług BDO.


Przedsiębiorcy zobowiązani do rejestracji w BDO mają również obowiązek prowadzić ewidencję i sprawozdawczość odpadów. Brzmi prosto, ale wypełnienie i poprawne złożenie stosownych dokumentów nie jest takie łatwe. Zmieniają się przepisy, zmieniają się urzędy, w których przedsiębiorca zobowiązany jest przedkładać dokumenty, zmienia się sposób ich składania. Również terminy, które obowiązują w jednym roku mogą zmieniać się w latach kolejnych. Przedsiębiorcy są obarczeni mnóstwem nowych obowiązków, aby być na bieżąco i nie narażać się na kary wynikające z niedopełnienia obowiązków lub z niepoprawnego złożenia dokumentów.
Otrzymujemy mnóstwo telefonów z prośbą o pomoc w organizacji tej części zadań przedsiębiorcy. W związku z tym przygotowaliśmy "PAKIET USŁUG BDO" polegający na:
 1. przekazywaniu informacji z systemu Integrator w formie sms oraz e-mail,
 2. przygotowywaniu dokumentów na podstawie danych wprowadzanych do systemu,
 3. udostępnianiu dokumentów w systemie lub przekazywaniu ich w formie papierowej
dotyczących obowiązków ustawowych:
 • sprawozdań do BDO (zapewnienie sieci recyklingu pojazdów),
 • kampanii edukacyjnych do opłat rejestrowych,
 • rocznych opłat rejestrowych.

Jak skorzystać z usługi?

 1. Zapoznaj się z Warunkami szczególnymi usługi, z naszym Regulaminem Serwisu Internetowego, Regulaminem Systemu Integrator i Polityką Prywatności, które mają zastosowanie w przypadku świadczonych przez nas usług.
 2. Jeśli decydujesz się na uruchomienie usługi (co jest możliwe jedynie bez zastrzeżeń) wypełnij wniosek
 3. Opłać fakturę pro-forma

  Usługa zostanie uruchomiona na twoim koncie w Systemie Integrator niezwłocznie od otrzymania przez nas płatności. Z chwilą otrzymania przez nas płatności umowa na usługę jest uważana za zawartą.
  Niniejsza informacja o usłudze nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, w szczególności w rozumieniu art. 66 i 661 kc.

 4. Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy fakturę VAT.

  Roczny koszt usług to 250 zł netto.
  Usługa dostępna po opłaceniu faktury proforma, w sposób w fakturze zastrzeżony.

Wypełnij wniosek